Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Čt 9-18,Pá 9-17)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
15.03.2020
NAŠE DOPORUČENÍ
Co jsem v této napjaté době vyhledala v domácí lékárničce, poradila svým dcerám a nejbližší rodině, kamarádům ... Většinou každý doma něco našel :) ... číst celé
03.11.2019
PŘEDNÁŠKA VLADIMÍRA ĎURINY
Zveme Vás na přednášku Vladimíra Ďuriny, kde se dozvíte víc o našich oblíbených přípravcích DIOCHI. Přednáška se bude konat v BEA centru v Olomouci. V... číst celé
Zobrazit všechny novinky
 1. Úvod
 2. DIOCHI náš tip
 3. LIPODESTRON kapsle

LIPODESTRON kapsle

Popis: Produkti Lipodetstron jsou maximální přírodní kapsle s vlastnostmi přírodního tonika a životabudiče. Byly vyvinuty na pomoc s lipodestrukcí tuk... celý popis
936 Kč
814 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:1206
Kompletní specifikace

Popis:

Produkti Lipodetstron jsou maximální přírodní kapsle s vlastnostmi přírodního tonika a životabudiče. Byly vyvinuty na pomoc s lipodestrukcí tuků, urychlení jejich odbourávání, regeneraci svalové hmoty, podporu a nárust energie. Rostlinné látky a antioxidanty zpomalují stárnutí. Je to unikátní stimulant zaměřený na formování postavy, sílu, výkon a krásnou pokožku.

Balení obsahuje 80 kapslí

Obsažené látky v Lipodestronu pozitivně působí jako:

 • silný antioxidant, ochraňují DNA buňky, zpomalují stárnutí
 • příznivě působí na lymfatický systém
 • pomáhají stimulovat tělo k vyšší fyzické a psychické aktivitě
 • pozitivně působí na zlepšení paměti
 • přispívají k normální funkci srdce, cév, CNS
 • podporují zvýšené vylučování žluči, správnou činnost žaludku, slinivky a trávení
 • příznivě působí při odbourávání tuků, snižuje chuť k jídlu
 • napomáhají k normálnímu stavu cukru v krvi, triglyceridů a cholesterolu
 • urychlují regeneraci svalů a kostí
 • udržují dobrý stav vlasové pokožky a správnou pigmentaci pleti
 • pozitivně působí na libido
 • celkově působí jako životabudič

 

 Lipodestron posiluje organismus, urychluje regeneraci svalů a podporuje nárůst energie. Přírodní antioxidanty a látky zpomalují stárnutí, udržují správnou pigmentaci pokožky, normální funkci srdce, cévního systému a CNS. Kofein, hormony a další látky napomáhají rychlejšímu spalování tuků. Alpinia officinarum pomáhá udržovat paměť a žaludeční a střevní sliznici v dobré kondici.

 

Jestli chcete dosáhnout rychlejšího hubnutí, snižte příjem kalorií a zvyšte pohybovou aktivitu. Pomoci vám může běh, rychlá chůze a jiné pohybové aktivity. Vždy přizpůsobte zátěž vašemu věku, ale i tomu, co vaše tělo zvládne.

 

Balení obsahuje 80 kapslí

Složení:

Extrakt z bylin:

 • Aframom rajské zrno (Afromum melagueta, Aframomum melegueta, Amom rajské zrno)
 • Cesmína paraguajská (Ilex paraguariensis, připravuje se s ní nápoj Maté)
 • Galanga (Laos, Lengkuas)
 • Růže šípková (Rosa canina, Psí růže)
 • Sedmikráska (Bellis)
 • Višeň obecná (Prunus cerasus, Višeň)

 

Směs éterických silic:

 • Kardamom silice (silice rostliny: Kardamovník obecný - Elettaria cardamomum)
 • Skořicová silice (silice rostliny: Skořicovník – Cinnamomum)

 

 • Želatina
 • Maltodextrin

 

Dávkování:

Základní užívání Lipodestronu je 2x 2 kapsle denně. Po třech týdnech užívání udělejte jeden týden pauzu.

 

Kombinace s jinými přípravky DIOCHI:

Pro podporu štítné žlázy:

 • Lipodestron 3x 2 kapsle denně + Diocel Supracid 3x 2 kapsle denně +Astomin kapky 3x 20 kapek denně
 • Lipodestron 3x 2 kapsle denně + Tromboserin 3x 2 kapsle denně, CDF 2x 1-2 kapsle denně
 • Lipodestron 3x 2 kapsle denně +Levamin 3x 20 kapek denně + Diocel Biominerál 3x 20 kapek denně
 • Lipodestron 3x 2 kapsle denně, Androzin 3x 20 kapek denně +Wendita calysina bylinný nápoj/Smilax officinalis bylinný nápoj.
 • Lipodestron 3x 2 kapsle denně + Diocel Supracid 2x 2 kapsle denně + Androzin 3x 20 kapek denně

Při dědičné nadváze:

 • Lipodestron 3x 2 kapsle denně + Intocel kapsle 3x 2 kapsle denně +Androzin 3x 20 kapek denně

 

Pokud nemůžete zhubnout, pokuste se detoxikovat tělo od těžkých kovů:

 • Lipodestron 3x 2 kapsle denně + Diocel 3x 20 kapek denně +Gerocel bioenzym 3x 2 kapsle denně

Při obezitě, problémech se žlučníkem, při světloplachosti:

 • Lipodestron 3x 2 kapsle denně + Vista clear 3x 2 kapsle denně/Intocel kapsle 3x 2 kapsle denně/ Deviral plus 3x 2 kapsle denně
 • Lipodestron 3x 2 kapsle denně + Astomin kapky/Detoxin kapky 3x 20 kapek denně
 • Lipodestron 3x 2 kapsle denně + Viraimun kapsle/T CD4 Imuserol kapsle/Vista clear 3x 2 kapsle denně

 

Způsob užití:

 • Neužívejte těsně před spaním, neboť stimulanty aktivují tělo k vyšší fyzické a psychické aktivitě.
 • Užívání můžete doplnit pitím bylinných čajů, které odbourávání tuků znásobí.

Diochi tipy pro krásu a pokožku

Proti stařeckým skvrnám:

Potírat zevně a užívat vnitřně po dobu dvou měsíců. 1 kapsli lipodestronu můžete vysypat a smíchat s vodou v poměru 1:1 a pak smíchat do krému Panaderm a potírat 1x denně postiženou oblat pokožky.

Upozornění: Panaderm obsahuje vysoký podíl kyseliny boswelové a ta může způsobit vyrážku. V takové případě aplikujte následující systém o pokožku:

Masáž obličeje nebo těla při vitilingu, hyperpigmentaci a proti stárnutí:

Smíchejte si 30 ml jakéhokoliv masážního krému (například Venisféru) s obsahem jedné kapsle Lipodestronu.

Na obličej doporučujeme také Diolift hydrogel obohacený o Lipodestron, který připravíme stejným způsobem.

Takto připravené krémy skladujte uzavřené v ledničce a používejte 1x denně na postižená místa. Pro lepší roztírání nezapomínejte při masáži častěji zvlhčovat ruce vodou.

Koupel při stařeckých skvrnách a při vitiligu:

Do vany plné vody vysypte 3 kapsle Lipodestronu a proveďte 15 minutovou koupel. Koupele provádějte obden po dobu 3 týdnů.

Jestliže si nevíte rady, nebojte se na nás obrátit. Rádi vám poradíme po telefonu, na emailu nebo osobně v naší prodejně v Olomouci.

Upozornění:

Výrobek není náhradou pestré stravy. Během užívání zvyšte pitný režim.

Doporučení:

1. Chronické stavy orgánové disharmonie a nedostatku energie
Řídíme se pravidlem, čím starší a horší stav, tím menší dávkování a větší rozestupy mezi jednotlivými dávkami. Ten, kdo má hodně zdravotních problémů nebo trpí chronickým onemocněním, začne vždy s nižší dávkou a bude ji postupně zvyšovat. Například 1 kapsle 1x denně. Platí to zejména pro ty, kteří trpí nějakou chronickou nemocí, například dlouhodobým ekzémem. Dávkování a rozestupy mezi jednotlivými dávkami mohou být i menší. Neobjeví-li se přechodné zhoršení, zvýšíme po týdnu dávkování na 1 kapsli 2x denně. Přechodným zhoršením je myšleno například rozšíření ložisek ekzému. Když se po dalším týdnu neobjeví žádná výrazná reakce, opět zvýšíme dávku a užíváme maximální dávkování 3x denně 2 kapsle.

2. Kdy udělat pauzu?
Vždy po třech týdnech užívání udělejte 1 týden pauzu. Tím završíte měsíční cyklus. Při průměrném dávkování s týdenní pauzou vám kapsle přípravku vydrží asi jeden měsíc. Týdenní pauza je vhodná, je totiž známo, že tělo si postupně na podávání jakéhokoliv přípravku zvykne. Abychom pak zachovali stejnou účinnost, museli bychom například zvyšovat dávky. Přechodné zhoršení, neboli reverzní reakce je pouze pozitivní regenerační efekt.

3. Akutní stavy orgánové disharmonie a náhlého nedostatku energie
Čerstvá orgánová disharmonie si žádá vyšší okamžitou dávku a více opakování. Užívejte 3 x 2 kapsle za den. Dále pak v akutních případech, například při chřipkovém onemocnění. A také tehdy, když nově získaná nemoc překryje chronickou. V tom případě bez obav opět užíváme maximální dávky, aniž by byla vyvolána silná reverzní reakce u chronického onemocnění. Je to jako při olupování slupek cibule. Abychom se dostali na spodní vrstvu, nejdříve musíme odstranit vrchní slupku. Jakmile akutní problém vymizí, přistoupíme na původní nižší dávkování přípravku, který jsme užívali před tím. Opět se zabýváme chronickým stavem.

4. Dávkování pro ty, co se cítí zdrávi a s dostatkem energie
Kdo se cítí zdráv, může začít rovnou s maximálním dávkováním. Pokud se objeví reverzní reakce, která ho bude výrazně obtěžovat, sníží dávkování na minimum, tj. na 1 kapsli denně, nebo na dvě kapsle denně. Je-li reverzní reakce vyšší, prodlužte si intervaly mezi jednotlivými dávkami, například 1 kapsli denně, nebo 1 kapsli obden, příp. 1 kapsli 1x za tři dny, nebo i 1x týdně i za 14 dní. Zde musíte již přihlížet k individuálnímu dávkování, podle toho, jak vaše tělo reaguje na bioinformace. Platí pravidlo: Čím větší je odezva organismu, tím menší jsou dávky a rozestupy mezi jednotlivými dávkami jsou větší. Pravidelnost dávkování však zůstává zachována. Tak si můžete svůj regenerační postup sami regulovat. Je to jako v autě, když šlapete na plyn.

5. Průběh detoxikace a regenerace
Detoxikace a celková regenerace probíhá většinou bez reverzních příznaků. Jakákoliv shodná informace, která vyvolá biorezonanci, může vyvolat rychlejší odplavování toxinů z těla z uložených depozit. Jedná se o takzvanou reverzi. Regenerace postupuje ze shora dolů a zevnitř ven.

6. Projev reverzní reakce:
Každý z nás je individuální, a tak i reverze může mít mnoho podob. Je to reakce organismu na shodné bioinformace. Vaše obranné mechanismy se začínají aktivovat a z těla odcházejí toxické zplodiny.
- Může se projevit například vyrážkou nebo jejím přechodným zhoršením, náznaky problémů souvisejících s již prodělanými onemocněními. Mohou to být různé výtoky z tělních otvorů, například zhoršení rýmy, u žen z pochvy, vzácněji i z prsou, výtok se slabým pálením na konci močové trubice u mužů a další. Veškerá mikrobiologická vyšetření takových falešných výtoků jsou negativní.
- Objeví-li se některé projevy reverze, je to dobrou známkou rychlé a kvalitní regenerace.
Pokud si nejste jisti, že se u vás jedná o reverzi, konzultujte svůj stav s některým lékařem-homeopatem. Seznam spolupracujících lékařů získáte na příslušném distribučním místě vašeho regionu.

7. Přetrvávání reverzní reakce a extrémní citlivost
Ve všech případech, kdy reverze přetrvává déle než 14 dní, přípravek vysaďte a nechte bioinformace doznít. To se projeví celkovým vylepšením stavu. Po vymizení reverzní reakce můžete začít opět dávkovat po kapslích s většími, ale pravidelnými časovými rozestupy a po čase dávku zvyšujte.

8. Extrémní citlivost a neodpovídající silná reakce
Týká se lidí s extrémní citlivostí na bioinformační přípravky, u nichž se již po jedné kapsli určitého přípravku dostaví nepřiměřená reakce. Tam raději začněte přípravkem, který je sousedem jeho pozice ve sféře a nemá tak silný harmonizační vliv. Změnou postupu docílíme toho, že reakce již není silná, protože došlo k předčištění organismu z jiné strany. Po jeho využívání uděláme nový test, nebo pokračujeme původním přípravkem, který vyvolával větší citlivost. Jestliže se opakuje opět silná reverze, můžeme přistoupit pouze na pití bylinného čaje.

9. Dodržujte pitný režim.

10. Jste-li v lékařském ošetření, řiďte se pokyny lékaře!

Kde nás najdete

28. října 11

Olomouc, 772 00

Hledat na mapě

Kontakty
Logo
(Po-Čt 9-18,Pá 9-17)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz