Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Čt 9-18,Pá 9-17)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
19.02.2022
PŘEDNÁŠKA VLADIMÍRA ĎURINY 2022
ZdravoTÉKA Vás zve na přednášku pana Vladimíra Ďuriny na téma Jak vybudovat imunitu a poradit si s postcovidovým syndromem.   Cena: 150 Kč (kapacita... číst celé
05.05.2021
JAK NA ALERGIE
Trápí Vás alergie? Česká firma DIOCHI si pro Vás připravila zajímavé video o produktech, které Vám mohou pomoci.    Všechny výrobky od firmy DIOCH... číst celé
17.03.2021
JARNÍ DETOXIKACE ORGANISMU
Jaro už je za rohem.  Již brzy budeme moci schovat zimní bundy, rukavice a čepice a naopak vytáhnout sluneční brýle. Pro většinu z nás je příchod jara... číst celé
Zobrazit všechny novinky

BalanceTest

DŮKAZ ROVNOVÁHY ZA 120 DNÍ

Certifikované laboratoře v Norsku analyzovaly více než 270 000 krevních testů (leden 2019), a vytvořily tak největší databázi na světě. Průměrný poměr mastných kyselin Omega-6 a Omega-3 u většiny lidí v Evropě, kteří neužívají doplněk Omega-3, je 15:1.. Po užívání přípravku BalanceOil po dobu 120 dnů je průměrný poměr nižší než 5:1 a v mnoha případech dokonce nižší než 3:1. Zinzino Test je schváleným výrobkem pro in vitro diagnostiku pro samostatné odebrání krevního vzorku v domácích podmínkách.

CO SE MŮŽETE Z TESTU DOZVĚDĚT?

VAŠE OCHRANA (PROFIL MASTNÝCH KYSELIN)
Tento údaj ukazuje hladinu 11 mastných kyselin ve vaší krvi. Hladina se měří na škále od 0 do 100 a cílem je dosažení hodnoty 100 bodů po 120 dnech užívání výrobků Zinzino. Tento údaj neříká nic o Vašem zdravotním stavu, jen ukazuje úroveň ochrany mastných kyselin.

POMĚR OMEGA 6 (AA) A OMEGA 3 (EPA)
Poměr Omega 6 (AA) a Omega 3 (EPA) mastných kyselin ukazuje úroveň rovnováhy mezi Omega 6 a Omega 3 mastnými kyselinami. Hodnota ukazuje, zda je tato rovnováha nevyvážená (více než 9:1), téměř vyvážená (mezi 9:1 a 3:1) nebo vyvážená (3:1 a méně). Máte-li hodnotu 3:1 a vyšší, pak je cílem změnit Váš jídelníček tak, aby tato hodnota byla max. 3:1.

HLADINA OMEGA 3 (EPA+DHA)
Procentuální hodnota ukazuje, kolik procent z celkového profilu mastných kyselin zabírá EPA+DHA Omega 3 mastná kyselina. Mastné kyseliny skupiny Omega 3 mají řadu předností, protože jsou základním stavebním prvkem v našich buňkách. Největší koncentrace mastné kyseliny EPA je v krvi, svalech a tkáních, kdežto DHA je obsažena hlavně v mozkových buňkách, spermatu a očích. Ideální výsledek testu by měl ukazovat 8 a více %. Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) uvádí, že mastné kyseliny EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce. Kromě toho DHA přispívá k normální funkci zraku a mozkové činnosti.

INDEX PROPUSTNOSTI BUNĚČNÉ MEMBRÁNY
Údaj ukazuje poměr mezi nasycenými mastnými kyselinami a Omega 3 (EPA+DHA). Propustnost nasycených tuků je menší než propustnost Omega 3 mastných kyselin. Lepší poměr kolem 4:1 (nasycené tuky : Omega 3) zvyšuje propustnost buněčných membrán.

INDEX MENTÁLNÍ SÍLY
Údaj ukazuje poměr mezi Omega 6 (AA) a Omega 3 (EPA+DHA). Dostatečné množství Omega 3 mastných kyselin (DHA) z mořských zdrojů ve stravě přispívá k normální činnosti mozku. Mozek je kontrolním střediskem nervové soustavy. Sleduje a kontroluje odezvu těla na podněty získané prostřednictvím zraku, sluchu, čichu a chutě.

EFEKTIVITA TVORBY KYSELINY ARACHIDONOVÉ (AA)
Údaj ukazuje, nakolik účinně vaše tělo přeměňuje Omega 6 mastné kyseliny získané s potravou na esenciální Omega 6 mastné kyseliny (AA) v těle. Je-li tato účinnost nižší než 30 %, doporučuje se začít konzumovat výrobky s vyšším obsahem AA, například kuřecí, krůtí, vepřové maso a lososy z rybářských sádek.

NÁVOD NA POUŽITÍ BalanceTestu:

Především si pečlivě umyjte ruce s mýdlem, dobře je opláchněte a pořádně usušte. Vytáhněte testovací kartičku z papírové obálky. Obálku uložte na bezpečné místo pro další použití. Odtrhněte část testovací kartičky označenou slovem SAVE (ULOŽIT) a vyfoťte si nebo jinak poznamenejte část označenou slovem Test Id. (Identifikační číslo testu). Jelikož jsou testy anonymní, budete se na ně moci podívat pouze s OSOBNÍM identifikačním číslem testu (Test. Id.). Testovací kartu položte na stůl oběma kroužky nahoru.

Špičku prstu otřete dezinfekčním ubrouskem (doporučuje se prostředníček). Aby krev lépe tekla, chvíli kružte rukou nebo dejte ruku dolů a 20 vteřin s ní třepejte. Vytáhněte zelené jednorázové lancelotové pero. Úzkou zelenou plastovou zarážku otočte o jednu čtvrtinu proti směru hodinových ručiček. Vytáhněte zarážku. Lancetové pero je připraveno k použití.

Přiložte lancetové pero ke spodní části špičky prstu, kterou natočíte k testovací kartě na stole. Přitlačte špičku lancetového pera k prstu, dokud neuslyšíte kliknutí. Lancetové pero trochu propíchne kůži.

Nedotýkejte se prsty kroužků na filtrovacím papíře. Jemně stiskněte prst a nechte volně stéci alespoň 3 kapky krve do každého kroužku vyznačeného na testovací kartě. Krev by měla zaplnit celou kružnici. Pozor: Nemačkejte prst příliš silně, abyste zrychlili tok krve.

Nechte testovací kartičku ve vodorovné poloze při pokojové teplotě alespoň 10 minut, aby krev pořádně uschla.

Testovací kartičku vložte zpátky do papírové obálky. Papírovou obálku umístěte do alobalového obalu a zavřete ho. Pozor: Nevyndavejte vysoušecí sáček z alobalového obalu.

Uzavřený alobalový obal vložte do velké obálky s předepsanou adresou laboratoře. POZNÁMKA: Než obálku odešlete, MUSÍTE nalepit potřebný počet poštovních známek odpovídající hodnoty.

Zaregistrujte si své osobní identifikační číslo na www.zinzinotest.com. Na této stránce se později podívejte na výsledky krevního testu. Vaše výsledky se zde objeví během 10 až 20 dnů. Pozor: Uložte si část testovací kartičky označenou slovem SAVE na bezpečné místo. Jelikož jsou testy anonymní, budete se na ně moci podívat pouze s OSOBNÍM identifikačním číslem testu (Test. Id.).

Pokud byste si přecejen nevěděli rady, po předchozí domluvě Vám v naší prodejně rádi pomůžeme. 

Zobrazuji 1-1 z 1
  BALANCE TEST (poměr Omega3 : Omega6)
  1 999 Kč
  1 652 Kč bez DPH
  1 999 Kč
  1 652 Kč bez DPH
  ks
  Produktů na stránku 50100150

   

  Kde nás najdete

  28. října 11

  Olomouc, 772 00

  Hledat na mapě

  Kontakty
  Logo
  (Po-Čt 9-18,Pá 9-17)
  Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz